Proeven van de Regio krijgt vervolg op vrijdag 27 maart
Steenwijk – Proeven van de Regio krijgt een vervolg. Vrijdagavond 27 maart wordt de tweede editie van het bourgondische smaakfestival gehouden in Rabo Theater De Meenthe. Bezoekers kunnen vanaf 17.00 uur naar hartenlust proeven en genieten van culinaire hoogstandjes van vooraanstaande restaurants uit de Kop van Overijssel en Zuidwest-Drenthe. De opbrengst van de avond gaat naar Droom XL.
Vooraanstaande restaurants serveren culinaire hoogstandjes in De Meenthe
Indrukwekkende lijst met deelnemende bedrijven
Restaurants uit de regio bieden een rijke variatie van lekker eten aan. De koks van De Grachthof (Giethoorn), Sukade (Meppel), Grand Café Salud (Meppel) Ludiek (Havelte), De Bovenmeester, De Oude Smidse, Bij Dagmar en ’t Veerhuys uit Steenwijk zorgen ervoor dat het de aanwezigen aan niets ontbreekt. Genieten bij Bert, Eleveld Wijnen en Klinkert Bier (Blokzijl), presenteren speciaal bieren, bijzondere wijnen en spirits. Het is uniek dat deze namen samen op een festival in de regio staan. Men kan rekenen op een verrassend, culinair feestje waarbij livemuziek uiteraard niet mag ontbreken.
Opbrengst naar Droom XL
‘Proeven van de Regio’ is een initiatief van Rotary Steenwijk-regio in samenwerking met Genieten bij Bert, Eleveld Wijnen en Rabo Theater De Meenthe. De serviceclub verwacht met ‘Proeven van de Regio’ de bezoekers een gezellige avond te bezorgen en daarmee het goede doel te ondersteunen. Dit jaar is gekozen voor Droom XL; een theaterspektakel door acteurs en actrices met een verstandelijke beperking. De leden van de Rotary hopen op een mooie opbrengst en nodigen iedereen van harte uit om Proeven van de Regio te bezoeken.
Ticketverkoop ‘Proeven van de Regio’ gestart
Toegangskaarten zijn vanaf nu verkrijgbaar via www.demeenthe.nl. De entree kost €15,- inclusief een glas cava bij ontvangst. Voor €49,50 is een arrangement te koop, hierbij zijn de entree, een glas cava en 12 munten inbegrepen.