Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Klavecimbel Concert Johan Bakker
15maa15:0016:00Klavecimbel Concert Johan BakkerJohan Bakker is een bekend organist en clavenicinist. Hij geeft al jarenlang concerten in binnen- en buitenland.
Evenementdetails
Johan Brouwer (1943) studeerde orgel bij Wim van Beek aan het Gronings Conservatorium, daarna klavecimbel aan het Amsterdams conservatorium.bij Jaap Spigt
Na zijn solisten examen volgde verdere studie bij Gustav Leonhardt.
Johan Brouwer volgde masterclasses bij Ton Koopman, René Saorgin en Jos van Immerseel.
Johan Brouwer gaf concerten in Nederland,België, Frankrijk, Portugal, Engeland, Zweden en Duitsland daarnaast was hij verbonden als leider/klavecinist aan het Groninger barokorkest Collegium Musicum waarmee veel onbekend werk uit de 17de en 18de eeuw werd uitgevoerd naast de grote traditionele werken uit de Barok.. Daarnaast was hij lange tijd verbonden als dirigent aan het Winschoter Kamerkoor, waarmee hij veel 17e eeuwse muziek uitvoerde in samenwerking met het Collegium Musicum Groningen.
Johan Brouwer maakte diverse CD’s, o.a. een CD met zijn verzameling klavecimbels, gebouwd door David Rubio, een CD met radio-opnames uit ’73 en ’83 gemaakt door de NCRV op de Hinsz orgels van Midwolda en Appingedam en 2 CD’s in het boekje 35 jaar Collegium Musicum Groningen, waarin hij is te beluisteren als continuo speler en dirigent. In 2012 verscheen een nieuwe CD opgenomen op het beroemde Arp
Tijd
15 maart 2025 15:00 - 16:00(GMT+01:00)
Locatie
Huize De Bult
Bultweg 7, 8346 KA, De Bult
Meer informatie
KalenderGoogleCal
Organisator
Stichting Kunst en Cultuur Kleine Kerk Steenwijk
Meer info