Tweede schuurverkoop Vollenhove!
Vollenhove – Zaterdag 4 oktober staat in Vollenhove opnieuw in het teken van de inmiddels bekende schuurverkooproute. Vanaf 10.00 uur openen bewoners verspreid door het hele stadje hun voortuinen, garages, opritten en schuren om hun tweedehands spullen te verkopen. Tot zeker 14.00 uur kun je er rondstruinen, speuren naar bijzondere vondsten en genieten van de gemoedelijke sfeer.
Dit jaar belooft het extra groots te worden: maar liefst 60 adressen doen mee, meer dan ooit tevoren. Van speelgoed en kleding tot meubels, boeken en unieke curiosa – er is voor ieder wat wils. Het leuke van de schuurverkooproute is dat iedere deelnemer er zijn eigen draai aan geeft. De één maakt er een gezellige kraam van met koffie en iets lekkers erbij, terwijl de ander je verrast met een echte schatkamer vol spullen.
Om je bezoek zo makkelijk mogelijk te maken, is er een handige plattegrond samengesteld. Vanaf 3 oktober kun je de adressen terugvinden op de Facebookpagina ‘Schuurverkoop Vollenhove’, overzichtelijk ingedeeld per wijk en in een logische route. Zo kun je wandelend of fietsend een mooie ronde maken langs de verschillende verkooppunten. Een leuk en duurzaam uitje voor jong en oud – ideaal om samen met vrienden, buren of het hele gezin te doen.
Liever een papieren versie van de route? Op de dag zelf, zaterdag 4 oktober, zijn die gratis verkrijgbaar bij Canneveltstraat 12 of bij de kringloopwinkel (De Kampen 3).
Kortom: kom langs en laat je verrassen. De schuurverkooproute in Vollenhove staat garant voor een gezellige dag vol ontdekkingen, hergebruik en ontmoetingen met buurtgenoten. Misschien ga je wel naar huis met dat ene item waar je al tijden naar op zoek was – of juist met een vondst waarvan je niet wist dat je ‘m nodig had!