Nachtafsluitingen A28 tussen Ommen en knooppunt Lankhorst voor spoedwerkzaamheden
Rijkswaterstaat voert in de nachten van dinsdag 24 februari tot en met vrijdag 27 februari van 20.00 tot 05.00 uur asfalteringswerkzaamheden uit aan de A28. De weg is dan richting het noorden afgesloten vanaf afrit Ommen (21) tot knooppunt Lankhorst. Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd die kan oplopen tot 30 minuten.
Wat gaan we doen
We repareren op meerdere plekken schade aan het wegdek om de veiligheid en doorstroming te waarborgen. De werkzaamheden bestaan uit het frezen van de asfaltdeklagen en het aanbrengen van nieuwe asfaltdeklagen en van nieuwe markeringen.
Afgesloten op- en afritten en verzorgingsplaatsen
- Oprit Ommen (21b)
- Afrit Nieuwleusen (22a)
- Toerit Nieuwleusen (22b)
- Oprit Staphorst (23a)
- Afrit Staphorst (23b)
- Verzorgingsplaats De Markte
- Verzorgingsplaats Dekkersland
Omleidingen
Het verkeer vanaf Zwolle wordt lokaal omgeleid. Richting knooppunt Hoogeveen reis je via de N340 en de N48; doorgaand verkeer richting Groningen en Leeuwarden rijdt het beste via de N50, A6 en A7. Borden langs en boven de weg geven de omleidingsroutes aan.
Meer informatie
Kijk voor de actuele informatie op www.rijkswaterstaat.nl of volg Rijkswaterstaat via sociale media.
Vragen? Bel de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800 – 8002 (gratis).
Veel van onze infrastructuur is in de jaren vijftig en zestig aangelegd. Intussen zijn we met veel meer inwoners, het verkeer is intenser, de voertuigen zwaarder. We zijn met andere woorden toe aan een forse vernieuwingsopgave. Dat vraagt veel werk de komende jaren. Dit gaat helaas niet zonder hinder en overlast. We gaan dit zoveel mogelijk beperken door zorgvuldige planning en goede onderlinge afstemming. En we laten altijd tijdig weten welke hinder waar optreedt zodat iedereen er rekening mee kan houden.