Kopje Cultuur ook in de Buze, Vluchtheuvel sluit programma af
In het eerste weekend van September is het festival Kopje Cultuur in Steenwijk.
Ook de Buze doet hieraan mee op Zaterdag 5 september. In samenwerking met Blink Kunstcollectief zijn er diverse workshops te volgen voor jeugd. Tussen 13.30 en 16.30 uur kan er deelgenomen worden aan de workshops beeldende kunst maken, drummen en gitaar spelen. Deze workshops worden gegeven door respectievelijk door Marjelle Barneveld, Ciska Terpstra en Serhat Bulut van Blink.
Het is de organisatie van Kopje Cultuur, Blink en Marleen van den Hoed, coördinator van Poppodium de Buze en tevens ambassadeur van Kopje Cultuur, gelukt een gevarieerd programma neer te zetten.

Live Muziek in de middag
De hele dag staat naast de workshops, zowel ’s middags als ’s avonds, in het teken van livemuziek.
In de middag zijn er vier bands te zien.
The Attic Unplugged
De vijfkoppige band uit Steenwijk brengt een unplugged versie van alternatieve rocknummers en eigen werk.
Lunar
Een akoestisch duo: twee vriendinnen van de muziekopleiding in Leeuwarden. Met akoestische gitaar en harmonische samenzang brengen zij rustige popmuziek, afgewisseld met bekende meezingers.
Jade & Esmee
Deze dames spelen nummers in een mix van akoestische en elektrische gitaar met zang. Het repertoire bestaat uit indiepop en indierock.
The LemonLaws
Zoals de naam doet vermoeden; een stel muzikanten van zowel de In-Laws als Lemonade. Vorig jaar spontaan het podium opgeklommen en dit jaar, vanwege positieve reacties, weer aanwezig met een rits aan bekende covers.
Voorafgaand aan deze dag hebben jongeren deelgenomen aan een workshop podiumlicht.
Hetgeen zij hebben geleerd wordt tijdens Kopje Cultuur en andere activiteiten in de praktijk gebracht.
Het gehele middagprogramma begint om 13.30 uur en duurt tot 17.00 uur.
Rockband Vluchtheuvel speelt ’s avonds
Vluchtheuvel heeft sinds de deelname van zangeres Brecht Klunder aan de Voice of Holland een enorme spurt gemaakt. De band speelde onlangs het dak er nog af op Dicky Woodstock Popfestival en deed daarnaast al menig dorpsfeest en festival aan de afgelopen zomer.
En zeer energieke en goede band met een topzangeres. Er worden covers gebracht van o.a. Skunk Anansie, Guns N’Roses, Kings of Leon en ACDC. Rock met een fijne rauwe rand dus!
Redenen genoeg om te komen bekijken
De zaal gaat ’s avonds om 20.00 open en de entree is gratis.
Heb je iets voor de redactie?
Kies hieronder wat je wilt doorgeven. De pagina waar je vandaan komt wordt automatisch meegestuurd.
