Yvonne van Buren prijswinnaar Atelierroute Weerribben-Wieden
De Kunstkring Steenwijkerland organiseerde dit jaar voor de 14e keer de Atelierroute Weerribben-Wieden. Bezoekers konden een prijs winnen door een briefje in te vullen met hun gegevens.
Ruim 300 bezoekers hebben hier aan meegedaan. Hieruit is Yvonne van Buren getrokken als gelukkige winnaar.
De gewonnen prijs was een cadeaubon te besteden bij Ingeborg Sturre van Siering Edelsmeden.
Yvonne kon snel een keuze maken en is naar huis gegaan met een mooie zilveren hanger uit de ‘Lente’ collectie en bijpassende oorbellen.
De Kunstkring vierde dit jaar haar 10 jarig jubileum. Dat werd gevierd met een mooie en druk bezochte jubileumexpositie in de Grote Kerk van Steenwijk.
Vanaf 13 november is er nog de expositie “Favorieten – 10 jaar Kunstkring Steenwijkerland”, in de Galerie Steenwijk. De opening is op zaterdag 15 november om 10.30 uur en de expositie is tot 13 december gratis te bezoeken.