Leuke middag voor jonge mantelzorgers in Paasloo
PAASLOO – Mantelzorgnetwerk Steenwijkerland organiseert op zaterdagmiddag 6 juni een gezellige bijeenkomst voor jonge mantelzorgers. De middag vormt de afsluiting van het seizoen en vindt plaats in de Week van de Jonge Mantelzorger.
De bijeenkomst is bedoeld voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Zij kunnen deze middag genieten van spelen, iets lekkers en natuurlijk is er ook tijd om elkaar te ontmoeten en bij te praten.
De activiteit vindt plaats op zaterdag 6 juni van 13.00 tot 16.00 uur bij De Binnenhof aan de Binnenweg 12 in Paasloo. Deelname is gratis.
Aanmelden kan tot en met 4 juni via mantelzorg@sociaalwerkdekop.nl of telefonisch via 0521-745080.
Wat zijn jonge mantelzorgers?
Jonge mantelzorgers zijn kinderen en jongeren tot en met 18 jaar die opgroeien met een familielid dat chronisch ziek is, een beperking heeft of te maken heeft met psychische problemen. Dat kan veel invloed hebben op hun dagelijks leven.
Daarom organiseert Sociaal Werk De Kop, vanuit Mantelzorgnetwerk Steenwijkerland, regelmatig activiteiten voor deze kinderen. Zo krijgen zij de kans om even te ontspannen, plezier te maken en andere jonge mantelzorgers te ontmoeten.
Wie zelf jonge mantelzorger is, of iemand kent die dat is, is van harte welkom om aan te sluiten. Meer informatie is te vinden via de Facebookpagina Jonge Mantelzorgers Steenwijkerland of via www.sociaalwerkdekop.nl. Bellen kan ook met 0521-745080.
