Repair Café Steenwijkerland ook in de zomer geopend
Steenwijk – Graag brengen wij het volgende Repair Café in Steenwijkerland onder uw aandacht.
Op zaterdag 6 juni 2026 bent u van 10.00 tot 14.00 uur welkom in de Kringloopwinkel in Tuk. Het Repair Café vindt plaats op de bovenverdieping.
Vrijwilligers staan klaar om samen met u kapotte apparaten, voorwerpen en textiel te repareren. Denk bijvoorbeeld aan kleine huishoudelijke apparaten, kleding, speelgoed of andere spullen die een tweede leven verdienen.
Dit jaar hebben de vrijwilligers aangegeven geen zomerpauze te willen houden. Daarom is het Repair Café ook in juli en augustus geopend, steeds op de eerste en derde zaterdag van de maand.
Neem gerust uw kapotte spullen mee, maar houd er rekening mee dat een reparatie tijd kost. Het is de bedoeling dat u tijdens de reparatie aanschuift en meekijkt. Zo leert u meteen hoe uw apparaat of voorwerp mogelijk weer gemaakt kan worden.
U bent van harte welkom!