De laatste voorstellingen van seizoen 25/26
Steenwijk – Na de verplaatsing van twee weken geleden komen de Bee Gees by MainCourse deze week terug op woensdag 17 juni. Edwin Spieard staat vrijdag 19 juni op het podium met een beladen presentatie over welke zorg er nog te geven is aan de onherkenbare slachtoffers en aan de nabestaanden. Zaterdag 20 juni zijn Rens en Themba te zien met hun nieuwe show waarin ze het gaan hebben over actualiteiten en leuke anekdotes.
Bee Gees by MainCourse
Heel Nederland kent inmiddels MainCourse! In 2024 veroverden ze, toen nog bekend als Bee Gees Forever, glansrijk de titel ‘Winnaar The Tribute – Battle of the Bands’.
Met hun eigen unieke stijl nemen Mike, Jeffrey, Martijn, Kevin, Rik en Yme het publiek mee op een muzikale tijdreis door meer dan drie decennia aan Bee Gees-hits. Massachusetts, To Love Somebody, Tragedy, Stayin’ Alive, How Deep Is Your Love en nog veel meer… Ze blazen de iconische muziek nieuw leven in met een energieke show vol humor, variërend van tijdloze ballads tot swingende disco-hits! Kortom: You Should Be Dancing! Deze voorstelling is verplaatst van donderdag 4 juni naar woensdag 17 juni, aanvang 20.00 uur. Door deze verplaatsing zijn er kaarten vrij gekomen.
Edwin Spieard
Wat doet het met Edwin, als bij een ander de wereld op zijn kop staat. Daar komen waar een ander liever niet wil zijn en geconfronteerd worden met beelden die moeilijk van het netvlies verdwijnen. Lijkvindingen, gezinsdrama’s, moord en zelfmoord zijn voor hem niet vreemd.
De slachtoffers zijn vaak onherkenbaar beschadigd, maar dat neemt niet weg dat een confrontatie (of openbaring) niet meer mogelijk is. Er zullen foto’s getoond worden ter verduidelijking van bepaalde keuzes. Foto’s van verminkte lichamen, foto’s die de impact van het verdriet laten zien en voelen. De presentatie van Edwin Spieard is te zien op vrijdag 19 juni, aanvang 20.00 uur.
Rens en Themba
De Ene en de Andere zoals u ze kent zijn terug! Bij nader inzien, een nieuwe show van Rens en Themba waarin ze het gaan hebben over actualiteiten en leuke anekdotes. Het wordt weer een avond met een lach en traan. Herkenning maar ook onbegrip. Het komische duo staat weer op het podium met een kenmerkend chemie. Het belooft een fantastische avond te worden.
De opbrengsten van deze voorstelling gaan naar Stichting Dierenlot. Rens en Themba zijn te zien op zaterdag 20.15 uur. Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar.
Kaartverkoop en meer informatie op www.demeenthe.nl