The Moonshine Ramblers en Green Cadillac samen op het podium tijdens DYKA Live in het Park
Twee bands, één avond vol energie en herkenbare muziek. Woensdag 26 augustus staan The Moonshine Ramblers en Green Cadillac tijdens DYKA Live in het Park samen op het podium in Park Rams Woerthe. Van stevige rockcovers tot swingende rockabilly, beide bands brengen ieder op hun eigen manier muziek die uitnodigt om mee te zingen en vooral niet stil te blijven staan.
The Moonshine Ramblers
The Moonshine Ramblers, opgericht in 2016 in Steenwijkerwold, hebben inmiddels al meer dan 160 shows op hun naam staan. Ze weten dan ook precies hoe ze het publiek in beweging krijgen. Met scheurende gitaren, knallende drums en een flinke dosis energie maken The Moonshine Ramblers van ieder optreden een feest.
Hun repertoire bestaat uit stevige rockcovers van onder andere AC/DC, The Killers en Kings of Leon, aangevuld met hits van Chef ’Special, Eminem en Nederlandse klassiekers van Golden Earring en Normaal. Met echte rocktracks en klassiekers met een rocksausje zorgen The Moonshine Ramblers voor heel veel opzwepende en herkenbare momenten.
Green Cadillac
Green Cadillac brengt het publiek terug naar het Amerika van de jaren ’50 met hun aanstekelijke rockabilly. Met gitaar, contrabas en drums serveren zij korte, uptempo nummers vol heartbreak, hotrods en lovestories. De heldere vrouwenstem van Judith Petter geeft de muziek een authentiek en energiek karakter.
De band bestaat verder uit gitarist Eddy van Buiten, drummer Richard Zwiers en contrabassist Martin Wieringa. Hoewel de band pas in 2021 is opgericht, klinkt hun muziek alsof die zo uit een andere tijd is geplukt.

Nog meer bij Live in het Park: Lemonade op 29 augustus.
Ga voor meer informatie naar www.demeenthe.nl.