Van kinderyoga tot theatervoorstelling in Bibliotheek Steenwijk
De Bibliotheek Steenwijk biedt tijdens Kopje Cultuur en in de week erna twee bijzondere activiteiten voor jonge kinderen en hun ouders.
Gratis theatervoorstelling ‘Gewoon zoals je bent’
Op zaterdag 6 september 2025 is er van 11.00 tot 11.45 uur de muzikale en beeldende voorstelling Gewoon zoals je bent, uitgevoerd door Klein Amsterdam Producties. Het stuk is gebaseerd op het bekende prentenboek van Jonny Lambert. Hoofdrolspeler is het kleine olifantje Snuf, die zich niets aantrekt van de regels en zijn eigen weg gaat. De boodschap: je mag er zijn, gewoon zoals je bent. De toegang is gratis, aanmelden kan via www.mijnbieb.nl/agenda.
Voorlezen & Yoga
Op woensdag 10 september 2025 kunnen kinderen van 10.00 tot 10.30 uur samen met hun ouder deelnemen aan Voorlezen & Yoga met Marjolein. Eerst luisteren de kinderen naar een mooi verhaal, waarna ze spelenderwijs kennismaken met kinderyoga. Er is plek voor maximaal acht duo’s (kind met ouder). De kosten bedragen € 1,50 per duo. Ook hiervoor geldt: vooraf aanmelden via de website.
Met deze activiteiten laat de Bibliotheek Steenwijk zien dat cultuur, verhalen en ontspanning op speelse wijze samenkomen.